in artykuły

Tabletki na pamięć i koncentrację bez recepty

tabletki na pamięćTabletki na pamięć mogą być jednym z najlepszych wspomagaczy zmęczonego organizmu. Masz problemy z koncentracją? Często zapominasz? Męczy Cię natłok pracy? A może masz dużo nauki i szukasz w pełni naturalnego sposobu by poprawić swój komfort życia? Przeczytaj odpowiedzi na poniższe pytania, zapoznaj się z tym co mamy Ci do zaproponowania, by Twój mózg pracował wydajniej.

Badanym przez dwa tygodnie podawano zalecane dawki Momentum. Po zakończeniu tego okresu uczestników poddano testom sprawdzającym ich sprawność intelektualną. Dwa tygodnie zażywania Momentum wpłynęły na wzrost koncentracji o 55% oraz o 62% szybszą reakcję. Członkowie grupy zażywającej Momentum zapamiętywali 33% więcej słów. Ich szybkość zapamiętywania nowych informacji wzrosła o 71%.

charts

Tabletki na pamięć Momentum to kompleksowe wsparcie dla pracy mózgu. Preparat jest dedykowany osobom, które chcą poprawić koncentrację i usprawnić procesy myślowe. To całkowicie bezpieczny produkt, oparty na unikalnej kompozycji naturalnych składników, gwarantujących wysoką skuteczność i długotrwałe działanie. Tyrozyna zwiększa motywację, odporność na stres i wspomaga pracę mózgu. L-teanina podnosi zdolność uczenia się. Witamina B zapewnia odpowiednie funkcjonowanie układu nerwowego i działanie neuronów, a bacopa monnieri (sproszkowane liście indyjskiej rośliny Brahmi) pobudza ośrodkowy układ nerwowy do działania.

button3

Skuteczność tabletek na pamięć momentum

Przeprowadzono liczne badania dotyczące skuteczności tabletek z bacoma monnieri. Na dzień dzisiejszy wiemy, że stosowanie tabletek na pamięć momentum to:

 • Nawet 30% sprawniejsza praca mózgu.
 • Szybsza nauka –  ucz się skuteczniej nowych zadań w pracy, przedmiotów na studiach, szybciej i lepiej analizuj informacje.
 • Działaj na najwyższych obrotach przez więcej
  godzin bez zmęczenia i senności.
 • Zwiększona koncentracja na wykonywanym zadaniu
 • Neutralizacja wpływu stresu
 • Zwiększona szybkość reakcji i koordynacja ruchowa

Gdzie kupić tabletki na pamięć momentum?

Tabletki momentum możemy kupić na stronie internetowej dystrybutora, jest to bezpieczniejsze rozwiązanie niż np. portale aukcyjne, link do strony dystrybutora [link].

 

Opinie o tabletkach na pamięć momentum

dr-monikaOd 3  lat studiuję na studiach medycznych – podczas każdej sesji wspomagam się suplementami diety na pamięć, magnezem i witaminami z grupy B. próbowałam już wielu specyfików. Czy mogę polecić momentum? Pewnie, że tak!

 

 

personJestem zawodowym kierowcą, moja praca wymaga ciągłego skupienia uwagi to między innymi ode mnie zależy bezpieczeństwo moich pasażerów. Od 3 miesięcy stosuje tabletki na pamięć momentum, odczułem zauważalny przypływ energii. Nie pije już tyle kawy.

 

 

personTabletki jak każde inne na mnie działają, ale tylko w połączeniu z choliną.

 

 

 

 

opinia_marcin_zdjeciePracuje jako informatyk, po 6 godzinach pracy zawsze przychodził kryzys, zwyczajnie stawałem się nieproduktywny – od kiedy stosuje tabletki na wzmocnienie pamięci – dzień pracy mija mi bardzo szybko i nic nie „odkładam na potem”.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Written By:

Psychoterapeuta, zawodowo zajmujący się zaburzeniami pamięci i koncentracji u osób w każdym wieku. Prywatnie pasjonat fotografii i niskokosztowych podróży po Europie.

5 Comments

 1. Jan Październik 9, 2016 Reply
  • adminAuthor Październik 9, 2016 Reply
 2. Ania Grudzień 7, 2016 Reply
  • adminAuthor Grudzień 7, 2016 Reply

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *