Opinie internautów

Tabletki na pamięć i koncentracje opinie.

Witam!

Jestem mamą trójki dzieci. Codziennie muszę radzić sobie z wieloma problemami i wyzwaniami. Natłok spraw bardzo często dawał mi się we znaki. Zapominałam o podstawowych rzeczach, które miałam zrobić w domu. Zdarzało się, że nie opróżniałam pralki, zostawiałam gdzieś klucze od samochodu i szukałam ich potem pół dnia. Nie potrafiłam się skupić na podstawowych czynnościach, byłam rozkojarzona i zmęczona. Szukałam czegoś skutecznego, co mogłoby pomóc mi zebrać myśli i usprawnić pamięć. Znalazłam Momentum, który zaczął działać już po kilku tygodniach. Zauważyłam, że problemy z pamięcią zniknęły. Nie musiałam już zapisywać wszystkiego w notesie. Mąż się śmieje, że odkąd stosuje tabletki na pamięć Momentum, jestem prawdziwym organizatorem rodziny i w końcu potrafię skoncentrować się na tym, co robię.

Dziękuję Wam za pomoc!
Anna

tabletki na pamięć opinie

Kochani!

Dziękuję Wam za Momentum. Dzięki Waszym kapsułkom nareszcie czuję, że działam na pełnych obrotach. Poprawiła się moja pamięć i koncentracja – tak, jak obiecywaliście na opakowaniu. Zauważyłam, że lepiej radzę sobie ze stresem i jestem bardziej zorganizowana. W pracy potrafię dopiąć wszystko na ostatni guzik. Z Momentum po prostu żyje mi się lepiej i łatwiej!

Pozdrawiam ciepło,
Dorota S.

tabletki na koncentracje opinie

 

Boreliozę wraz z mykoplazmozą zdiagnozowałam sama po prawie roku chodzenia od lekarza do lekarza, szukając powodu mojego ciągłego chronicznego zmęczenia. Zrobiłam testy ELISA, wyszły pozytywnie, potem kontrolnie WB – również pozytywnie. Byłam w kropce, nie wiedziałam co robić, ponieważ najbliższy termin do poradni zakaźnej był za 7 miesięcy. Zapisałam się na prywatną wizytę do Krakowa. Tak właśnie zaczęłam swoje leczenie boreliozy metodą ILADS. Oprócz leków takich jak doksycyklina, tinidazol czy levoxa, wspomagałam się suplementami i witaminami dla sportowców z olimp labs, oraz Momentum, który skutecznie dodawał mi sił i wspomagał koncentrację a także ziołami – czystkiem, bratkiem.

Kasia – 29 lat, Łódź – forum chorych na boreliozę

 

button3

 

 

Zapisz